piątek, 27 grudnia 2013

"Kobieta niezależna" Kamila Rowińska

Dziś dla odmiany chciałabym opowiedzieć o książce Kamili Rowińskiej „Kobieta niezależna”. Jest to bardzo wartościowy poradnik, nie tylko dla kobiet, z dziedziny rozwoju osobistego. Rowińska śmiało obala w nim wiele zatwardziałych mitów o bogactwie i moralności jego posiadania.

„Pieniądze, bogactwo, osiąganie celów, sukcesy – to wszystko jest dobre i wartościowe, jeśli tylko ty jesteś dobra i wartościowa.”

            Podaje wiele mądrych przykładów na rozwiązywanie codziennych i banalnych problemów by nie zamieniać to w wymówki. Pokazuje jak rozdzieliła obowiązki domowe na własnym przykładzie. Dowiadujemy się też na co niepotrzebnie marnujemy czas i co możemy zrobić aby wydłużyć naszą dobę.
            Książka wzbogacona jest także o wywiady z kobietami sukcesu.

            Jeśli lubisz dużo przesiadywać na kanapie i narzekać na swój los? Nie sięgaj po tę książkę. Zmarnujesz swój i tak stracony czas i pieniądze. Jeśli jednak chcesz być bardziej zorganizowana, asertywna, mieć współpracującą rodzinę, chcesz się rozwijać, to książka Rowińskiej jest właśnie dla ciebie. Zdecydowanie nie będziesz jej czytać jak bestseller. Takie pozycje czyta się wolno, trzeba poświęcić sporo czasu na przemyślenia,  mądre wnioski i efektywne wdrażanie zdobytej wiedzy.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz