niedziela, 28 czerwca 2009

Życie przecież nie jest po to by uwijać się z robotąPielęgnując starannie mojego lenia pomyślałam, że opowiem wam o planach jakie mam. Nie bójcie się, nie zanudzicie się gdyż opowiem tylko o jednym, bo jak wiadomo, planów mam tysiące ... ino wykonania nie widać. Kiedyś sobie tylko obiecywałam, że to zrobię, ale na obiecankach cacankach się kończyło. Tym razem sobie pomyślałam, no kurcze, jak nie teraz to już nigdy. Idąc tym tropem jak zwykle rozpoczęłam od nabycia tego i owego. Mulina i igły już w domu są, tylko kanwa nawaliła, sprzedawca się ociąga i jeszcze nie przysłał, ale przypuszczam, że w porywach od wtorku do środy powinno dojść.
Tym którzy są bardziej w temacie powiem że udało mi się zakupić mulinę 50 szt za 22zł a to ponoć opłacalne (od tego użytkownika http://allegro.pl/item667253800_mulina_piekne_zywe_kolory_50_pasemek_warto.html)
Co do kolorów, cóż, konkretnego wzoru nie mam, jeszcze to jest kwestia sporna, ale mniej więcej wiem co chce - będę improwizować. Jeszcze jestem na etapie wyszukiwania małych barwnych obrazeczków. Może macie jakieś sprawdzone linki?
A propos linków, nie czaje tej funkcji blogowej dodawania linku, jak tego użyję, to po publikacji wers z linkiem ani trochę nie jest widoczny, po prostu pusta linijka, może wiecie dlaczego tak się dzieje lub co źle robię?

Tę piosenkę dedykuję wszystkim leniuchom :)

2 komentarze:

 1. Jeżeli chodzi o wstawianie linków to ja robię to tak:
  -przyciskam na zielony znaczek''wstaw link''
  -w rubryce wklejam wcześniej skopiowany adres
  -wyskakuje teraz link z wklejonym adresem.Teraz w miejscu gdzie stykają się dwa nawiasy( w środku )wtawiasz słowo którym chcesz nazwać swój link..
  Wtedy na twoim blogu pokaże się sam wyraz pod którym będzie krył się link.Powodzenia.

  Swoja drogą ciekawe co powstanie z tych ślicznych mulinek:)
  .Myślę,że nie zamotałam zbyt strasznie:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Linki wklejam w ten sposób, że najpierw piszę nazwę linka następnie go zaznaczam i klikam na znaczek link, otwiera się okienko w które wklejam adres i wszystko działa.

  Chyba wiem co będzie z tych mulinek :)

  OdpowiedzUsuń